Naša služba - prenajombezstarosti.sk
Aký je postup?

Začnite s nami ešte dnes!

Predstavenie

Predstavíme vám a výhody, ktoré pre vás táto služba prinesie a to buď osobne alebo vo forme online meetingu.

01
Podpísanie zmluvy

Prejdeme si s vami celú zmluvu a v prípade potreby a možností zapracujeme vaše požiadavky.

02
Odovzdanie nehnuteľnosti

Po spoločnej obhliadke nehnuteľnosti si prevezmeme kľúče a vaša úloha skončila.

03
Marketing

Nehnuteľnosť profesionálne nafotíme, spravíme video a 3D prehliadku. Nasleduje komplexný marketing .

04
Nájomca

Nájdeme vám vhodného nájomcu a po celý čas trvania zmluvy sa o vašu nehnuteľnosť staráme ako o vlastnú.

05
Bez starostí

Začínate život bez starostí o vašu nehnuteľnosť a môžete sa začať venovať veciam, na ktoré ste doteraz nemali čas.

06

Pozrite si video, ktoré Vám ukáže, ako naša služba funguje.

Naša odmena

Za všetky tieto služby, ktoré vám ponúkame, platíte sprostredkovateľskú odmenu iba 10% z mesačného nájmu. Nič viac!!!

  • Naozaj nemáte čo stratiť. Vyskúšajte si našu službu prvý mesiac zadarmo s možnosťou ju ukončiť bez akýchkoľvek sankcií.
Mám záujem

Sprostredkovateľská odmena

Za všetky tieto služby, ktoré vám ponúkame, platíte sprostredkovateľskú odmenu 10% mesačne z mesačného nájmu. Nič viac!!! Žiadne ďalšie poplatky za nájdenie nájomcu a pod... Pokiaľ vašu nehnuteľnosť neobsadíme, neplatíte žiadnu odmenu. Pri nájmoch viac ako 1.000 € mesačne je odmena dohodou.

Výhody pre vás

Aký efekt to prinesie Vám?

Aj vyhľadávanie nových nájomcov. Služby od A po Z. Žiadne chytáky, žiadne skryté poplatky. A platíte len vtedy, keď je nehnuteľnosť obsadená. Za províziu 10% z mesačného nájmu máte kompletne postarané nielen o vaš prenájom ale aj vašu nehnuteľnosť.
Týmto Vám ušetríme nielen nervy, ale aj finančné prostriedky, ktoré by ste museli investovať na následné opravy, nedoplatky alebo súdne spory. Problémového nájomcu sa vďaka dobre pripravenej nájomnej zmluve zbavíme a nájdeme nového.
Väčšina komerčných poistení nehnuteľností a domácnosti nerieši škody spôsobené nájomcom. Pomôžeme s výberom vhodného produktu, aby ste mali kryté všetky potrebné riziká.
čím dokážeme včas rozpoznať nevhodné zaobchádzanie s vybavením alebo samotnou nehnuteľnosťou. Nájomcovia sú zároveň "nútení" sa častejšie a lepšie starať a upratovať.
Nič sa nedá zaručiť na 100 %, ale existuje jednoduché riešenie, ako predísť možným veľkým problémom s neplatičmi. Vieme nastaviť nájomnú zmluvu tak, aby ste sa nemuseli báť ju obsadiť napr. rodinou s deťmi. Poradíme, ako s cudzinacami a odídencami a vybavíme potrebné povolenia.
Pokojný prenájom a voľný čas. Nemusíte nič riešiť, o nič sa starať. Všetko vám vyriešime, o všetko sa postaráme. Našim cieľom je vaša spokojnosť a to dosiahneme iba tak, že budete mať pravidelný príjem z nájmu a žiadne nevyhnutné investície. Myslíme na každý detail a sme na to pripravení. Prešli sme si všetkými situáciami, ktoré môžu nastať a prax nás naučila, ako ich čo najlepšie vyriešiť.
Image

Veľká spokojnosť so službami, prenájom som mala naozaj bez akýchkoľvek starostí. Spolupráca splnila moje očakávania a vrelo odporúčam.

Ivana Slimáková
Prenajímateľ
Image

Pokryli mi kompletnú starostlivosť a za veľmi dobrú cenu. Som rada, že som sa pre nich rozhodla. Dáša Balogová Prenajímateľ Vyskúšala

Dáša Balogová
Prenajímateľ
Image

Vyskúšala som službu Prenájom bez starostí a som veľmi spokojná. Pomohli mi s opravami, montážou nábytku, veľmi rýchlo našli spoľahlivých nájomcov a odvtedy sa už nemusím o svoj byt starať.

Beáta Reháková
Prenajímateľ
Image

Chcela som to vyskúšať a som veľmi milo prekvapená, ako rýchlo našli spoľahlivých nájomcov. A v priebehu krátkej doby sa už stihli postarať aj o opravy v byte. Som nadmieru spokojná a určite to bolo správne rozhodnutie z mojej strany.

Martina Tonhauserová
Prenajímateľ

Službu Prenájom bez starostí si nemôžem vynachváliť a určite odporúčam ich služby. Sú veľmi spoľahliví, nápomocní a p. Zajačik kedykoľvek dostupný. Dôkladne si overí potenciálneho nájomcu pred podpisom zmluvy. Chodí na pravidelné prehliadky. Dozerá na prenájom tak, aby sme my nemali žiadne starosti - presne, ako to vystihuje názov. Zo skúseností by som sa ku klasickým agentúram už určite nevrátila.

Silvia Jamrichová
Prenajímateľ

Radi vám odpovieme na vaše otázky, stačí sa len spýtať.