info@prenajombezstarosti.sk

Právne služby

Právne Služby

Potrebujete vypracovať nájomnú zmluvu? Alebo máte už vypracovanú, ale nie ste si istý, či je podľa aktuálnych zákonov a či vás dostatočne chráni pri prípadných sporoch? Aké máte práva pri neplatičoch, pri ničení majetku a pod? Kedy a ako môžete nájomníkov deložovať? Ak chcete, aby nájomná zmluva chránila vás, nechajte to na nás. Vypracujeme alebo prerobíme vašu nájomnú zmluvu tak, aby bola podľa aktuálnych zákonov a aby chránila vás pri prípadných sporoch. Je veľmi dôležité, ako plánujete v tomto smere podnikať a teda podľa akého zákona sa robí nájomná zmluva.

Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam a inzercii na najnavštevovanejších realitných serveroch vám nájdeme nájomcov v čo najkratšom čase. Najväčší problém pri vyhľadávaní klientov realitnými kanceláriami je nutnosť platenia nielen depozitu, ale aj provízie pre realitku, ktorú si často krát musia podeliť nájomca s prenajímateľom. U nás tento poplatok odpadá a aj tým vieme oveľa rýchlejšie nájsť nového nájomcu. Spravíme s nimi pohovor, preveríme a v spolupráci s vami vyberieme tých najvhodnejších. Pripravíme zmluvné dokumenty a odovzdáme im nehnuteľnosť.

Zabezpečíme správne poistenie nehnuteľnosti a nájomcov, aby v prípade poistnej udalosti bola zabezpečená čo najrýchlejšia likvidácia. Je veľmi dôležité, aby ste mali správne nastavené poistenie, nakoľko pri vzniku škody je veľmi dôležité, ako daná škody vznikla, resp. kto ju spôsobil a podľa toho bude aj poisťovňa hradiť alebo nehradiť poistnú udalosť.

Ak sa nepodarí vymôcť nedoplatky zo strany nájomcov, sme pripravení pomôcť pri súdnom vymáhaní advokátmi, s ktorými spolupracujeme a ktorí majú skúsenosti v tejto oblasti.

V prípade záujmu o kúpu ďalšej nehnuteľnosti za účelom jej prenájmu, nájdeme tú najvhodnejšiu pre vás a zabezpečíme komplet servis.