info@prenajombezstarosti.sk

All in one

Všetko v jednom

Viete si predstaviť službu, ktorá bude v sebe obsahovať všetko, čo potrebujete, ak chcete začať podnikať v prenájme nehnuteľností? Alebo si napríklad kúpiť nehnuteľnosť pre deti a nech sa sama spláca, aby to nezaťažovalo váš rodinný rozpočet?

 

Od služieb realitných kancelárií, finančné poradenstvo až po ekonomické, právne, technické a administratívne služby? To znamená, že my vám nájdeme vhodnú nehnuteľnosť, vybavíme financovanie, zoženieme vhodného nájomníka, vypracujeme zmluvy a potom sa postaráme o bezproblémový prenájom. Áno, je to možné, s našou novou službou „All-in-one“.

Táto služba je vhodná pre všetkých „začínajúcich“ prenajímateľov a ľudí, ktorí si chcú kúpiť ďalšiu nehnuteľnosť a nechcú míňať vlastné peniaze na jej splatenie. Táto služba zabezpečuje okrem všetkých ostatných spomínaných služieb vybavenie potrebných náležitostí, ktoré musí absolvovať, aby začal prenajímať svoju novú nehnuteľnosť. Tým je zabezpečenie financovania pre kúpu nehnuteľnosti, vyhľadanie a výber najvhodnejšej nehnuteľnosti tak, aby bol prenájom rentabilný, napr. nastavenie výšky nájmu tak, aby korešpondovala s lokalitou a výbavou nehnuteľností a samozrejme aby pokryla výdavky a dokázala aj niečo zarobiť, pomoc pri vybavovaní potrebných dokladov a povolení, zapojenie energií a vnútorného vybavenia nehnuteľnosti.

V spolupráci so všetkými bankami vám vybavíme najvýhodnejšiu hypotéku, ktorou môžete financovať kúpu nehnuteľnosti, ktorá bude určená na prenájom, nemusíte mať zatiaľ ani vyhliadnutú nehnuteľnosť a vieme preveriť, či vám banka poskytne vhodnú hypotéku resp. úver na bývanie.

Máme prehľad o tom, aké nehnuteľnosti sú najhľadanejšie pri hľadaní prenájmu, čiže ak už máte vybavené financovanie, nájdeme vám nehnuteľnosti, ktorá bude mať správnu polohu a dispozície práve pre to, aby bola najviac vyhľadávaná potenciálnymi záujemcami.

Pomôžeme s výberom vhodného zariadenia do nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek a finančného rozpočtu, zariadime nákup a dovoz.

Kompletná správa nehnuteľnosti – všetky ostatné služby v rámci správy nehnuteľnosti.

Stačí absolvovať s nami pár stretnutí a môžete si v pokoji domova vychutnávať svoju novú nehnuteľnosť bez toho, aby to ovplyvnilo váš domáci rozpočet.