info@prenajombezstarosti.sk

O Nás

NÁŠ PRÍBEH

Na začiatku bola snaha nájsť niečo, čo ešte na slovenskom trhu nie je a keďže sme mali niekoľkoročné skúsenosti v sprostredkovaní predaja a nájmu nehnuteľností,snažili sme sa vymyslieť službu, ktorá by s tým súvisela.

 

Trh s nehnuteľnosťami sa na Slovensku kolíše v závislosti od dostupnosti bankových produktov, dostupnosti práce v danom regióne, množstvom výstavby, HDP a mnoho ďalších faktorov.

 

Ale v poslednom čase prichádza zmena, ktorá bude výrazne badateľná o niekoľko rokov a to sú nariadenia zo strany NBS ohľadom možnosti získať úver na bývanie.

Sprísňujú sa podmienky na získanie úverov v bankách a postupne tento trend bude viesť k situácii, že na rozdiel od dnešnej doby, keď v priemere každý piaty žiadateľ nedostane úver, tak v blízkej budúcnosti to bude stále menšie a menšie číslo, čo bude znamenať, že veľa ľudí si nebude môcť nehnuteľnosť kúpiť a budú „nútení“ si nehnuteľnosť prenajať. Tento stav je bežný v západných krajinách, kde je normálne, keď rodina žije celý život v prenajatej nehnuteľnosti a len nízke percento ľudí vlastní nehnuteľnosť. A to nás priviedlo k myšlienke vzniku služby, ktorá by uľahčila život ľuďom, ktorí majú nehnuteľnosť a chcú ju prenajímať a takisto tým, ktorí budú túto nehnuteľnosť užívať a zároveň zjednodušila a uľahčila ich vzájomnú spoluprácu.

O nás

Firma Properties management s.r.o. je spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť v r. 2018 a zatiaľ pôsobí v Bratislavskom kraji. Sme čisto slovenská spoločnosť bez zahraničného kapitálu, rodinná firma, ktorá má individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Pre nás je najdôležitejšia spokojnosť našich zákazníkov a preto pracujeme na základe vzájomnej dôvery, sme transparentní a aj keď nie sme dokonalí, snažíme sa k dokonalosti čo najviac priblížiť.

Na Slovensku nie je firma, ktorá by ponúkala taký rozsah služieb v rámci starostlivosti o prenajaté nehnuteľnosti. Zároveň si ale uvedomujeme, že v dnešnej náročnej dobe nie je ľahké uspokojiť zákazníka a aj keď sa portfólio našich služieb rozrastá, veľmi pozorne načúvame potrebám našich zákazníkov, aby sme boli schopní uspokojiť všetky ich požiadavky.

PREČO MY

Máte nehnuteľnosť, ale neprenajímate ju? Bojíte sa, že je to v dnešnej dobe nevýhodné? Že sa na tom nedá zarobiť, lebo splácate na ňu hypotéku a pod odčítaní všetkých odvodov budete ešte aj v mínuse? Alebo že vám ju nájomníci zničia? Čo keď nebudú platiť načas? Aké poistenie zvoliť, aby mi boli preplatené škody? Ako postaviť nájomnú zmluvu, aby vás chránila? Nemáte skúsenosti na realitnom trhu alebo dostatok času, aby ste sa o svoju nehnuteľnosť starali, kontrolovali?

My vám s tým radi pomôžeme. Využite naše služby a váš prenájom bude bez starostí.

Kontaktujte nás a dohodnite
si konzultáciu na tel. čísle : 0901 709 255